Když rodina přivítá na svět miminko, začne přijímat gratulace, návštěvy a taky spoustu dárků. Ne všechny jsou ovšem vhodné a ne všechny tak maminku potěší. Některé jsou kýčovité, jiné zase zcela nepraktické. Ideální je, když se příbuzní a přátelé přesně dozví, co by miminko i jeho maminka potřebovali.

Tuhle možnost nabízí nový online projekt Dejmidarek.cz, přes který si lidé vedou seznam svých přání. Ten vidí jejich zaregistrovaní přátelé, kteří tak mají přehled, čím mohou udělat radost. Když se rozhodnou nějakou věc pořídit, mohou si dárek zablokovat, aby jej obdarovaný nedostal víckrát.

Pro děti se zároveň hodí tipy na dárky, které zahrnují kategorii Mini Mimi plnou skvělé inspirace na dětské oblečky, hračky i nádobí. Web Dejmidarek.cz se dá samozřejmě využít i pro další příležitosti jako jsou narozeniny, svátky nebo jednoduše jako seznam věcí, které by si člověk někdy rád koupil. Díky každodenním tipům na dárky a kolekcím českých blogerek je Dejmidarek.cz skvělým zdrojem inspirace na zajímavé věci ze světa módy a designu.