Chraňte jemnou pokožku svého dítěte před škodlivým UV zářením a pořiďte si kvalitní dětský opalovací krém. Mikropigmenty obsažené v opalovacím krému či spreji vytváří na kůži jemný neviditelný film, který odráží nebezpečné UV paprsky a spolehlivě tak chrání pokožku vašeho děťátka před spálením.

Opalovací kosmetika špičkové kvality italské značky Helan neobsahuje žádné konzervační látky. Je obohacená o výtažky z měsíčku lékařského, šťávy z aloe vera, sladkého mandlového oleje a vitamínu E. Jemné krémové složení a vyvážená kombinace slunečních ochranných filtrů zaručuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Krémy a mléka jsou odolné vodě a velmi příjemně voní. 

TIPY:

Dětské opalovací mléko Sole Bimbi SPF 30
Opalovací mléko pro jemnou a citlivou pokožku dětského tělíčka, která je mnohem více než pokožka dospělých náchylná vůči slunečním paprskům a je potřeba ji maximálně chránit. Obsahuje výtažky z květů měsíčku, šťávu z aloe vera, olivový olej a vitamin E. Má jemnou a tekutou konzistenci, dobře se roztírá a nezanechává bílé stopy, má vysoký ochranný faktor SPF 30, chrání tedy pokožku před UVB a UVA a přitom je odolné vůči vodě. Má příjemnou svěží přírodní vůni. Speciální zavírání na závit, které se skvěle hodí k moři a na písčité pláže.
Díky šetrnému přírodnímu složení doporučujeme i jako ochranný prostředek pro dospělé.
125 ml, 389 Kč

Dětské mléko po opalování
Zklidňující a osvěžující mléko po opalování pro jemnou dětskou pokožku. Má jemnou a hladce roztíratelnou konzistenci a zanechává na pokožce příjemně svěží pocit. Obsahuje extrakty ze š´távy aloe vera, měsíčku a heřmánku, olivový a jojobový olej a vitamin E, které dodávají pokožce výživu a zjemňují ji. Nezanechává skvrny a rychle se vstřebá. Má příjemnou svěží přírodní vůni. Speciální zavírání na závit, které se skvěle hodí k moři a na písčité pláže.
200 ml, 379 Kč

Foto: erbario.cz