Vzdali jste cestování s dětmi, protože to znamená stěhování mnoha potřebných dětských věcí, abyste si nakonec odváželi zpět pocit, že jste obtěžovali hosty i personál hotelu? Vybírejte příště z hotelů označených logem Baby Friendly. Ty nabízí rodinám s dětmi potřebné vybavení, s individuálními žádostmi vám rádi vyjdou vstříc, děti se zabaví při celodenních animačních programech a vy si konečně můžete odpočinout!

Baby friendly – to je v prvé řadě kompletní zázemí pro rodiny s dětmi. Od vybavení pokojů, restaurace, dětského menu, služeb personálu až po celodenní hlídání a zajímavý program vedený animátory. Zkrátka dovolená, kterou si perfektně užije každý člen rodiny, bez ohledu na věk.

Jistě pro vás bude příjemné, že v restauraci najdete dostatek dětských sedaček, podsedáky pro ty větší či dětské nádobí a příbory. Personál vás nevyžene po žádosti o ohřátí dětských přesnídávek a speciální dětské menu je standardem. Zapůjčení chůvičky či dětské vybavení v bazénu pak vás jistě už ani nepřekvapí.

Prázdniny plné odpočinku

Dovolená ale znamená také odpočinek. Aby si na dovolené odpočali i rodiče, mají Baby Friendly hotely k dispozici celodenní hlídání a program vedený animátory pro své hosty zdarma. Vaše děti se zabaví, naučí nové dovednosti a poznají kamarády, zatímco vy si užijete svůj zasloužený čas. Společně pak můžete vyrazit na výlet, který vám v hotelu rádi doporučí tak, aby jej vaše děti zvládly. Jste totiž v Baby Friendly zařízení, kde vědí, co potřebují děti i jejich rodiče, aby se sem rádi vraceli.

V největším českém hotelovém řetězci OREA HOTELS najdete několik hotelů s označením Baby Friendly, mezi nimi i velmi oblíbené hotely v Krkonoších (OREA Hotel Horal ve Špindlerově mlýně a OREA Vital Hotel Sklář v Harrachově), na Šumavě OREA Wellness Hotel Horizont, OREA Hotel Devět Skal na Vysočině nebo perlu mezi hotely v Mariánských Lázních – OREA Hotel Monty. Získat tento certifikát není úplně snadné a je potřeba splnit obsáhlý seznam požadavků, který vychází z chování a potřeb hostů. Nemusíte se tak obávat, že takový hotel bude vzdálen praktickému životu s dětmi. Více na www.babyfriendlyhotels.cz.