KidiZones.eu – mobilní webové stránky.

Mottem těchto stránek budiž Ověřeno rodiči.

Zajímá vás, proč KidiZones.eu vzniklo, tak čtěte dále.

Častokrát se přistihnu, že plánujeme, kam s dětmi vyrazíme, ať už s kamarádkami nebo rodinou a stále se vracíme na stejná místa. Proč? Není někde poblíž jiné, stejně dobré nebo lepší místo? Několikrát se mi stalo, že jsem potřebovala oběd pro sebe i děti, ideálně v restauraci, kde děti nebudou problém a mají dětský koutek, kde se děti vyblbnou, ale nikde široko daleko žádná taková nebyla… Když jedeme někam, třeba na dovolenou, kde to neznáme a nemáme kamarády, známé ani rodinu, kteří by dali tip na hřiště, hernu či restauraci, dostaneme se do úzkých a skončíme na internetu, kde hledáme a hledáme, a buď nenacházíme anebo najdeme, ale po příchodu na místo zjistíme, že realita je jiná, než webové stránky avízovaly. Tak jsme se zamysleli a došli k závěru, že takových lidí kolem nás musí být více. To nás vedlo k myšlence, že když každý zadá svá místa, kde je s dětmi spokojen, může to pomoci dalším. Nejen že to pomůže najít jiná nová neokoukaná místa v regionu, kde se člověk pohybuje, pomůže nám to i na cestách, kdy se dostaneme mimo svoji oblast zájmu. Já osobně doufám, že najdu místo, kde se budu moct v klidu najíst teplého jídla, když si budou děti hrát a do budoucna, že nám to pomůže na cestách – odpočívadla/benzínky/restaurace s nějakým tím hřištěm by byly, obzvláště na cestě do Chorvatska (i jiných destinací), velkou pomocí.
A protože nejsme žádní troškaři, pojali jsme to rovnou celoevropsky :o)) Zatím jsou stránky pouze v českém a anglickém jazyce. Pokud chcete přispět svou trochou do mlýna, přivítáme i překlady do dalších jazyků. Chce to trochu znalost jazyka, přeci jen tam může být někde takový malý překladatelský oříšek jako Kolik třešní, tolik višní :o))
A co je důležité, cílem není najít něco na internetu a přepsat to. Cílem je zadat místo, které jste reálně navštívili a byli tam více či méně spokojeni (lze hodnotit 1-5 ✓). Nejde o to spoléhat se na to, co napíše podnik, který se chce mnohdy jen zalíbit, ale o reálnou zkušenost rodičů/prarodičů/a dalších s dětmi.
A proto zadávejte a užívejte, jak jen to bude možné!

KidiZones.eu