Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

Výrobky jsou naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné, neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky. Jejich design je originální, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000

Optimální vlhkost vzduchu by měla být v létě kolem 40 – 50 %. Jakmile poklesne pod 40 %, vysychají sliznice dýchacích cest a tím dochází k oslabení obranného mechanismu člověka. Příliš suchým vzduchem trpí především děti, které jsou citlivější a mohou reagovat podrážděním a sklony ke kašli či k dýchacím obtížím. Ideální volbu představují právě zvlhčovače vzduchu.

Sloni představují symbol štěstí nejen ve východních kulturách, ale po celém světě. Tento roztomilý sloník navíc umí vypouštět páru chobotem a postará se tak o příjemný vzduch v dětských pokojích. Zatímco vzhled hravého slona si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000 byl zkrátka navržen tak, aby byl dobrým pomocníkem, ale i sympatickým kamarádem dětí. Velký zásobník na vodu 3,7 litru zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Zvlhčovač disponuje nastavitelnou regulací zvlhčovacího výkonu a funguje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 1,65 – 1,75 MHz. Díky této technologii produkuje studenou páru a neovlivňuje teplotu v místnosti. Se zvlhčovacím výkonem 300 ml/h je vhodný pro použití v místnostech o velikosti do 25 m2. Jeho velmi tichý provoz umožňuje nerušený spánek našich nejmenších. Rodiče uvítají také funkci rozsvícení LED kontrolky v okamžiku nedostatku vody v nádržce a automatické vypnutí zvlhčovače. Další výhodou je fakt, že nejsou potřeba žádné filtry.

Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.